Telefon
WhatsApp
Eski Bademli Köyü Küme evleri no 128 Gökçeada - Çanakkale - Rezervasyon +90 533 425 12 18
TARİHİYLE EL DEĞMEMİŞ

DOĞAL DOKUSUYLA

 Tertemiz denizlerden gelen serin rüzgarlara karışmış kekik kokusunun dolaştığı rum köyleriyle, kültürlerin, inançların dostça kucaklaştığı Gökçeadamıza hoş geldiniz.Ulaşımın deniz yoluyla sağlandığı Gökçeada’nın Çanakkale Limanı’na uzaklığı 33 mil, Kabatepe Limanı’na uzaklığı 14 mil’dir.
 
 
 
 
KAHVESİ İLE ÜNLÜ ZEYTİNLİKÖY VE ESKİ BADEMLİ KÖY 

ŞARABI İLE ÜNLÜ TEPEKÖY

Tarihi yapıları ile ünlü Dereköy, gezip görülecek yerlerinden olup, Uğurluköy, Şirinköy ve Eşelek Köyü yeni kurulan köylerimizdendir. Aydıncık, Gizli Liman, Marmaros, Yıldızkoy ve Kuzulimanı’nda denize girebilir, Aydıncık Tuz Gölü’nde çamur banyosu yapabilirsiniz. Rüzgar Sörfü ve traking sporlarına elverişli Gökçeada’da yılın belli zamanlarında avcılık da yapılmaktadır. Her yıl Ağustos ayında Meryem Ana Şenlikleri ve Gökçeada Film Festivali düzenlenmektedir.
 
 
 
 
DÜNYACA ÜNLÜ
  
RÜZGAR SÖRFÜ SAHİLİYLE
 
Su Altı Milli Parkımız ve Arkeolojik kazı çalışmalarımız görülmeye değerdir. Tarihi çeşmesi, Çamaşırhanesi, Çınar ağacı, Köy kahvesi ve tarihi taş evleriyle ünlü Eski bademli köyü’nde bulunan İMBROS HOTEL’imizde muhteşem manzarada günbatımını izlerken bir fincan kahvenin tadında Gökçeada’da olmanın keyfini ve tesislerimizde hizmet görmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız…
Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada

Gökçeada